لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » وقت سفارت » وقت سفارت فرانسه » ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذر ماه
ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذر ماه

ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذر ماه

ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذرماه

ویزای شینگن فرانسه

ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذرماه

 ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذر ماه را با اعتماد کامل از وب سایت ویزای شینگن دریافت کنید. مسافرانی که قصد سفر به کشور زیبای فرانسه را در این تاریخ دارند ولی اطلاعات لازم و کافی برای خذ ویزای فرانسه را ندارند و می خواهند هر چه فوری برای اخذ ویزا اقدام کنند نگران نباشند ما آنها را در انجام تمام مراحل اخذ ویزا راهنمایی می کنیم.

کشور فرانسه عضو پیمان شینگن می باشد. ورود به آن ملزم به اخذ ویزای شنگن فرانسه است. به منطقه ای که  ۲۴ کشور یعنی فرانسه، آلمان، بلژیک، هلند، لوکزامبورگ، پرتغال، اسپانیا، لهستان، اسلواکی، اسلوونی، لتونی، لیتوان، مجارستان، چک، سوئد، مالت، ایسلند، نروژ، ایتالیا، فنلاند، یونان، دانمارک، استونی و اتریش را فرا میگیرد؛ اصطلاحاً منطقه شینگن گفته میشود.

به موجب معاهده شینگن، کشورهای عضو دارای یک سری روابط معین هستند از جمله اینکه اتباع این کشورها برای سفر به کشورهای دیگر منطقه نیاز به اخذ ویزا ندارند اما اتباع کشورهای خارج از منطقه شینگن برای سفر به این کشورها ملزم به اخذ ویزای شینگن هستند. جالب است بدانید که با اخذ ویزای شینگن یکی از ۲۴ کشور مذکور میتوان وارد خاک ۲۳ کشور دیگر نیز شد.

 ایرانیها برای سفر به فرانسه حتماً باید ویزای شنگن فرانسه داشته باشند. مرجع صادرکننده ویزای شینگن فرانسه، سفارت فرانسه در سایر کشورهای دنیاست. ایرانیهای متقاضی اخذ ویزای شینگن فرانسه باید از طریق سفارت فرانسه کشور واقع در تهران اقدام کنند. برای انجام این امر ابتدا فرد باید از سفارت فرانسه، وقت مصاحبه بگیرد.

اولین قدم برای گرفتن وقت سفارت فرانسه و ارائه درخواست صدور ویزای شینگن فرانسه، تکمیل فرم تقاضای ویزای شینگن فرانسه است. فرم درخواست ویزای شینگن فرانسه از طریق سایت رسمی سفارت یا بخش ویزای سفارت قابل دریافت است. پس از تهیه و تکمیل فرم باید آن را به پست الکترونیکی سفارت فرانسه ارسال کرد. سفارت پس از دریافت فرم، وقت مصاحبه را تعیین و برای متقاضی ایمیل میکند. متقاضی اخذ ویزای شینگن فرانسه باید در تاریخ و ساعت تعیین شده جهت انجام مصاحبه و انجام امور انگشت نگاری به سفارت فرانسه مراجعه کند.

منبع: http://sitevisa.com/

ویزای شینگن فرانسه تاریخ ۱۹ آذر ماه
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز ویزای شینگن