عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » وقت سفارت لوکزامبورگ » ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر
ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر

ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر

ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر

ویزای شینگن لوکزامبورگ

ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر

 اگر به دنبال اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر بصورت فوری هستید و اطلاعات لازم در زمینه کارهای اخذ ویزای شینگن ندارید ما شما را در انجام کارهای دریافت ویزای شینگن لوکزامبورگ یاری کنیم.

کشور لوکزامبورگ در قلب اروپای غربی قرار دارد. این کشور عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می باشد و برای سفر به لوکزامبورگ نیاز به ویزا شینگن دارید. اولین مرحله در اخذ ویزای شینگن لوکزامبورگ اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ می باشد. کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت به ایران در شهر آنکارا کشور ترکیه می باشد.

ویزای چند بار ورود و یک بار ورود
ویزای چند بار ورود ویزایی است که به شما اجازه میدهد چندین مرتبه در سال به کشور لوکزامبورگ سفر کنید و در هر ورود میتوانید ۹۰ روز اقامت داشته باشید. این نوع ویزا برای هر نوع ویزایی ممکن است صادر شود، بنا به شرایطی که سفارت لوکزامبورگ تعیین میکند، شما میتوانید ویزای چندبار ورود درخواست دهید. در حالیکه ویزای یکبار ورود از نامش پیداست که با یک ویزا شما میتوانید یکبار به لوکزامبورگ سفر کنید و بعد از بازگشت باطل میشود.

مسافران و متقاضیانی که می خواهند در ماه آذر به کشور استونی سفر کنند می توانند ویزای شینگن استونی ویژه آذر ماه را دریافت کنند و با اطمینان کامل سفر کنند.

منبع: http://sitevisa.com/

ویزای شینگن لوکزامبورگ ویژه نیمه دوم آذر
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز ویزای شینگن